Festivalio naujienos

Skelbiame konkurso „Mano diena mokslo festivalyje 2016” nugalėtojus. Pirmosios vietos reportažas. (0)

Rugsėjo mėn.  įvykusiame Mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ 2016 vėl dalyvavo gausus būrys lankytojų, kurie ne tik stebėjo renginius, bet ir kūrė reportažus bei dalinosi juose įspūdžiais su kitais.  Gavome visą eilę darbų, kuriuos suskirstėme į dvi kategorijas, atrinkome geriausius ir skelbiame konkurso „Mano diena mokslo festivalyje“ nugalėtojus:

  1. Vaizdo reportažų kategorijoje:

1.1. Pirmoji vieta skirta Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokiniams: Dariui Valkavičiui, Gabrieliui  Dovydėnui, Robertui Račkauskui už reportažą „Festivalis „Mokslų aikštė”.
Nugalėtojams skiriamas pagrindinis prizas – veiksmo kamera, konkurso diplomai bei festivalio suvenyrai.

1.2.  Antrąją vietą laimėjo Kauno Kazio Griniaus progimnazijos mokinė Liepa Milda Mekišaitė už reportažą „2016 metų mokslo festivalis. Mokslas kitomis spalvomis“. Antrosios vietos laimėtoja apdovanojama belaide kompiuterio klaviatūra bei pele, konkurso diplomu, festivalio suvenyrais.

1.3. Trečiosios vietos atiteko:
1.3.1.  Kauno Kazio Griniaus progimnazijos mokinei Elingai Kazielaitei už reportažą „Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė”;

1.3.2. LSMU komandai už reportažą „LSMU @ Lithuanian Science Festival 2016“.
Trečiosios vietos laimėtojai apdovanojami konkurso diplomais ir festivalio suvenyrais.

  1. Rašytinių reportažų kategorijoje:

2.1. Pirmoji vieta skirta Alytaus šv.Benedikto gimnazijos mokytojai  Virginijai Kerevičienei už reportažą iš mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ renginių ir jo platų viešinimą.

2.2. Antroji vieta atiteko Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijai už reportažų ciklą iš įvairių Klaipėdos renginių.

2.3. Trečioji vieta skirta Panevėžio „Minties“ gimnazijos mokytojai Rimaldai Vitkevičienei už reportažą „Keliaujame erdvėlaiviu ŽEMĖ“.

1-3 vietų laimėtojai apdovanojami konkurso diplomais, festivalio suvenyrais bei LMA serijos „Mokslas visiems“ knygomis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Lauksime Jūsų ir kitų metų projekte, kuriame taip pat kviesime dalyvauti konkurse „Mano diena mokslo festivalyje“ bei dalintis savo įspūdžiais!

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą