Festivalio naujienos

Registracija į renginius prasidės rugpjūčio 27 d. (0)

Būsimus festivalio lankytojus kviečiame kalendoriuje pasižymėti rugpjūčio 27 dieną.
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ 2020 jau septynioliktą kartą rengiamas rugsėjo 11-18 d.d.
Renginių organizaciniame darbe atsirado naujovių, siekiančių prisitaikyti prie 2020 metų iššūkių. Kiekviena diena gali įnešti renginių organizatoriams ypač svarbių pokyčių. Todėl norime paprašyti būsimus renginių lankytojus sekti mūsų informaciją ir atitinkamai reaguoti į galimus festivalio programos pakeitimus. Šiais metais atsisakėme didelės apimties mugės pobūdžio veiklų bei renginių, kuriuose negalėsime tinkamai kontroliuoti saugių atstumų tarp lankytojų. Taip pat primename, kad uždarų patalpų renginiuose bus privalomos veido kaukės.
Vėliname registracijos į renginius datą ir planuojame ją pradėti rugpjūčio mėn. 27 d. 15:00 val. Registracija į renginius vyks projekto svetainėje: https://www.mokslofestivalis.eu.
Šiuo metu planuojame kontaktinius ir nuotolinius renginius.
Kontaktiniai renginiai vyks Lietuvos miestuose ir regionuose, kur bus galima mūsų projekto partnerių veikla. Jeigu projekto įgyvendinimo metu dėl viruso keisis situacija, anksčiau skelbti renginiai gali būti atšaukti arba perkelti į virtualią erdvę. Tai įvykus, registruoti lankytojai bus atskirai informuojami apie pokyčius.
Iš anksto skelbiami virtualūs renginiai turėtų vykti be pasikeitimų.
Tikime, kad mokslo žinios šiuo metu ypač svarbios ir aktualios, padedančios mums įveikti bet kokius gyvenimo iššūkius. Esame nusiteikę eksperimentuoti, greitai reaguoti į pokyčius ir sulaukti Jūsų Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiuose.

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą