Festivalio naujienos

,,Pirkinių krepšys, pilnas mikroorganizmų” (0)

Įžangoje mikrobiologijos katedros prof. Alvydas Pavilionis glaustai ir informatyviai pasidalino savo mintimis apie mikrobiologiją, pateikė klausimų, paskatinusių panaudoti savo turimas biologijos žinias ir papasakojo apie altruistus mikrobiologus, paskyrusius savo gyvenimą mokslui. Ši kalba turėjo įkvėpti kiekvieną.

Nejautėme oficialumo, atvirksčiai – galėjome laisvai bendrauti, gavome naudingos informacijos, nes vyko viktorina, už kurios sėkmę, matyt, reikia padėkoti doc. Daivai Janulaitytei – Gunther ir talkinusiems LSMU studentams, Andriui ir Vytenei. Viktorinos klausimai buvo įdomūs, o praktiški, valgomi prizai pakėlė mokinių aktyvumą ir norą laimėti. Buvo gera proga pasitikrinti žinias bei sužinoti naujų dalykų. Turbūt ne kiekvienas prieš paskaitą žinojo, kad medaus perteklius gali sukelti sveikatos sutrikimų, ar tai, kaip buvo atrastas penicilinas.

klase

Po viktorinos doc. Daiva Janulaitytė – Gunther parodė mums, kaip profesionaliai nusiplauti rankas. Visa tai, ką išgirdome, galėsime panaudoti praktikoje. Palikdami renginį ,,Pirkinių krepšys pilnas mikroorganizmų” mūsų gimnazijos moksleiviai greta laimėtų prizų ir naujai įgytų žinių liko maloniai nustebinti organizatorių draugiškumu ir gebėjimu sudominti auditoriją.

Radvilė Sadauskaitė, 3 e klasė

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą