Festivalio naujienos

Panevėžiečiai savo jėgas išbandys „Verslumo ringe” (0)

Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dėstytojai ir studentai jau ne vienerius metus dalyvauja mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiuose. Šis renginys išsiskiria tuo, kad realizuojant įdomias idėjas patrauklia forma populiarinamas mokslas, formuojamas jaunų žmonių supratimas apie įvairias profesijas. „Verslumo ringo“ metu panevėžiečiai ne tik susipažins su vadybos ir verslo administravimo profesijų ypatumais, bet ir patys išbandys savo verslumo potencialą.

Šiandien verslumo įgūdžiai reikalingi visose gyvenimo srityse: ieškant darbo, kuriant verslą ar priimant svarbius sprendimus. Ugdant verslumą reikalingi asmeniniai ir dalykiniai gebėjimai (vadovauti, organizuoti, komunikuoti ir pan.). Paprasčiausias ir smagiausias būdas ugdyti verslumo gebėjimus – žaidimų integravimas į įvairias praktines užduotis.

Legendinės knygos apie inovacijas „Idėjų knyga“ („The Idea Book“) autorius Fredrikas Harenas teigia, kad tereikia apsižvalgyti aplinkui, norint suprasti, jog pasaulis pilnas žmonių, net nepabandžiusių ką nors daryti. „Kartais atrodo, kad jie iš anksto žino, jog nepavyks vien todėl, kad nėra bandę. Bet juk iš tikrųjų kartais reikia pabandyti”, –  ragina išlaisvinti savo verslumo potencialą kūrybiškumo guru. „Verslumo ringas” – būtent tas renginys, kurio metu susibūrusios komandos galės pademonstruoti bei pasitikrinti savo verslumo įgūdžius.

Renginyje laukiami energingi, veržlūs ir kūrybiški, mėgstantys azartą, svajojantys apie nuosavą verslą ar jį jau turintys panevėžiečiai. Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo, tačiau gera nuotaika ir patogi apranga privaloma. Greičiausiai ir sumaniausiai užduotis atlikusi komanda bus apdovanota prizu. Paguodos prizai neleis liūdėti ir kitoms komandoms.

Registracijos paraišką su komandos pavadinimu ir kapitono vardu, pavarde siųskite elektroniniu paštu ptvf.evk@ktu.lt. Jeigu neturite komandos, tiesiog užsiregistruokite, ateikite į renginio vietą ir būsite priskirtas prie KTU komandos. 

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą