Festivalio naujienos

„Microsoft” konkursas pratęsiamas (0)

 

 

Daugiau apie konkursą:

Sukurkite savo interneto žiniaraštį arba dienoraštį, taip pat kvietimą draugams į vakarėlį arba į kelionę, naudodami „Microsoft” kompanijos „Windows Live” platformą.

Žiniaraščio temos (pasirinktinai):
1. „Geriausias mano vakarėlis”
2. „Smagiausia mano kelionė”.

Jūsų įspūdžiai ir jūsų išradingumas – interneto svetainėje, kurią susikurti, naudojant minėtus įrankius, labai paprasta. Tereikia idėjų!

windows1

Prizai:

I vieta – kompiuteris „X box Elite“.

II vieta – belaidė klaviatūra su lazerine pele „Microsoft Wireless Laser Desktop 5000”.

III vietos – žaidimų pelė „Microsoft SideWinder“.

Paskatinamieji prizai: kompiuteriniai žaidimai „Halo 2”, “Age of Empires III” ir kiti

Pradedame!

Kvietimas į šventę gali būti bet koks. Šmaikštus ar rimtas, solidus ar jaunatviškas viskas priklauso tik nuo fantazijos. Svarbiausia, kad jis būtų aiškus, suprantamas ir, žinoma, originalus.

Daugelis gyvenimo įvykių prasideda nuo nuo kvietimo. Žinoma, galima kviesti telefonu ar įprastu elektroniniu laišku, tačiau tai yra tradiciniai ir niekuo neišsiskiriantys būdai. Tad jei norite nustebinti savo draugus, pasinaudokite nemokamo „Windows Live“ paslaugų ir programų rinkinio galimybėmis -sukurkite savitą ir gražų kvietimą draugams. Galima pasirinkti iš daugybės fonų, įkelti norimą nuotrauką ar paveikslėlį, parinkti datą ir vietą bei išsiųsti savo draugams visiems iš karto.

 

Sukurti savo kvietimą – itin paprasta

Kviečiant į svečius, dažnai informaciją tenka kartoti net po kelis kartus. Sukūrus kvietimą per „Windows Live“, šitos problemos nelieka – kiekvienas po ranka turės visą reikiamą informaciją ir bet kada galės ją pasitikrinti ar net pats papildyti.

Kaip gi tai padaryti? Jei dar neturite Windows Live ID, užsiregistruokite svetainėje home.live.com. Prisijungus prie „Windows Live“ aplinkos reikia pasirinkti skiltį „Įvykiai“, o joje – „Sukurti įvykį“. Tada belieka renginiui sukurti nuotaiką, pasirenkant tam tikrai šventei tinkamą foną, užpildant eilutes, nurodančias vietą, laiką, adresą ir trumpą šventės aprašymą. Taip pat nepamirškite nuotraukos – kad ir šokoladu glaistyto gimtadieninio torto su užrašu „Patiems didžiausiems smaližiams“. Visa virtuali erdvė yra lietuvių kalba, tad ja naudotis iš tiesų paprasta.

 

Sukūrus įvykį, belieka spustelėti mygtuką „Kviesti svečius“, atsidariusiame lange surašyti kviečiamųjų elektroninio pašto adresus, kvietimo tekstą ir spustelėti „Siųsti“. Kvietimas bus automatiškai išsiųstas visiems gavėjams.

Netikėtai pasikeitė vakarėlio data? Nieko tokio. Informaciją apie vakarėlį galima keisti. Tą patį kvietimą galima papildomai išsiųsti dar keliems naujai sutiktiems draugams. Patogu ir tai, kad renginio erdvėje galima matyti ne tik kvietimo gavėjų sąrašą, bet ir atsakymus, kas ketina atvykti, o kas ne, skaityti komentarus apie planuojamą šventę.

Sukurti foto arba videoreportažą

Po kiekvienos šventės lieka daug smagių akimirkų, kuriomis norisi kuo greičiau pasidalinti su draugais. Neverta gaišti laiko persiuntinėjant nuotraukas kelioms dešimtims draugų. Tiesiog sukelkite visas nuotraukas į „Windows Live“ to paties renginio erdvėje esantį nuotraukų albumą, kurį matys visi ne tik šventėje dalyvavę draugai, bet ir tie, kurie negalėjo atvykti. O gal kaip tik norite, jog jūsų pašėlusio vakarėlio nuotraukas matytų tik jo dalyviai? Kelių mygtukų spustelėjimu galite parinkti, kurie asmenys turės priėjimą prie tam tikro nuotraukų albumo.

Sukūrę vakarėlio albumą, galėsite su draugais aptarinėti užfiksuotus kadrus, komentuoti pokštus, parsisiųsti ir papildyti albumą naujomis nuotraukomis.

windows3

Projektų vertinimas

Bus vertinama: tinklaraščio dizainas, jo originalus turinys, pateikimo forma (interaktyvumas, šmaikštumas ir pan.).

Vertinimo komisija: „Microsoft“ atstovas Vytautas Tamošaitis, Mokslo festivalio koordinatorius Rolandas Maskoliūnas ir žurnalo „Naujoji komunikacija“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Gimžauskas.

Nuorodas apie savo atliktą darbą siųsti el. pašto adresu turnyras@microsoft.com

Konkursas prasideda ir tęsis visą vasarą. Finišas – rugsėjo 5 dieną. Nugalėtojai bus paskelbti Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ uždarymo metu ir interneto svetainėje www.mokslofestivalis.eu

Visi reikalingus įrankius ir nuorodas kaip atlikti užduotis rasite adresu home.live.com

Daugiau apie Windows Live Platform

Windows Live – tai auganti “Microsoft” produktų ir paslaugų grupė, puikiai deranti tarpusavyje. Kai kuriuos produktus ir paslaugas (Hotmail, Spaces, SkyDrive) galima rasti pasauliniame tinkle. Kitas programas: Messenger, Photo Gallery ir Writer galima nemokamai instaliuoti savo asmeniniame kompiuteryje. Visa tai padės jums bendrauti, keisti idėjomis, fotografijomis. Ir svarbiausia – jaustis saugiems.

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą