Festivalio naujienos

Konkursas „Mano diena Mokslo festivalyje“ (0)

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite vertingą prizą !

Kviečiame visus pasidalinti savo įspūdžiais, lankantis Nacionalinio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2015 renginiuose. Nesvarbu, kur būtumėte – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Kėdainiuose, Vilkaviškyje, Anykščiuose ar Ignalinos rajone – nufilmuokite ir parenkite kelių ar keliolikos minučių trukmės reportažą apie tai, ką matėte, išbandėte, sužinojote arba kas jus nustebino. Sukurkite savo viziją: mokslišką, linksmą ar net fantastinę!

Pasinaudokite mobiliuoju telefonu arba vaizdo kamera, sumontuokite ir patalpinkite savo reportažą youtube.com, Facebook ar kituose socialiniuose tinkluose, savo organizacijų interneto svetainėse.

Atsiųskite nuorodą į festivalio Facebook puslapį privačia žinute ar elektroniniu paštu: info@mokslofestivalis.eu. Geriausi reportažai atsidurs festivalio interneto svetainėje ar Facebook puslapyje.

Reportažai priimami iki 2015m. rugsėjo mėn. 30 dienos.

Mokslo festivalio žiuri išrinks geriausius darbus ir apdovanos jus vertingais prizais. Pagrindinis prizas – fotoaparatas Canon PowerShot SX400 IS.

Paskatinamieji prizai – mokslo populiarinimo knygų serijos „Mokslas visiems“ knygų rinkiniai, festivalio suvenyrai.

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą