Mokslo naujienos

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022: „POKYČIO TAŠKAS” (0)

Kultūros sostinės pamoka „POKYČIO TAŠKAS” užbaigė trijų metų edukacinę kelionę.
„POKYČIO TAŠKAS“ – tai ekologinio turinio renginių ciklas projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ Jaunimo programoje „Kylantis Kaunas“. Trejus metus jame dalyvavo Kauno miesto ir rajono įvairių gimnazijų jaunimas. Nors pandemija gerokai sutrukdė pirminius planus, visi sugebėjome prisitaikyti prie situacijos ir projekto veiklas įgyvendinti.
Projekto baigiamajai šventei surengti buvo pasirinkta VDU botanikos sodo erdvės ir projekto tikslus simboliškai atitinkanti Tarptautinė žavėjimosi augalais diena. Projekte dalyvavusių gimnazijų dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti per tejus metus gautas žinias, pasigėrėti šiuo metu botanikos sode gausiai žydinčiais augalais, dar kartą pajausti, kokią gražią gamtą turime ir kaip svarbu visiems ją saugoti. Tikime, kad įvykę „Pokyčio taško“ renginiai leis jaunimui pažvelgti į tvarumą atsakingiau, keisti žalingus vartojimo įpročius ir kurti aplink save ekologiškesnę aplinką.
Projekto organizatoriai: VšĮ „Mokslas ir inovacijos visuomenei“ dėkoja visoms dalyvavusioms gimnazijoms, tvarumo programas kūrusiems edukatoriams, VDU botanikos sodui ir „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komandai, kuri pasirinko su mumis partnerystę bei leido įgyvendinti visiems svarbų ir prasmingą projektą.

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą