Festivalio naujienos

Dalyvaukite konkurse „Mano diena Mokslo festivalyje“ ir laimėkite! (0)

 

Kaip ir kiekvienais metais, visus kviečiame pasidalinti savo įspūdžiais iš Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2017 renginių. Kokiame mieste besilankytumėte: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Anykščiuose, Druskininkuose ar kt. – nufilmuokite ir parenkite kelių ar keliolikos minučių trukmės reportažą apie tai, ką matėte, išbandėte, ką sužinojote arba kas jus nustebino.

Ypač lauksime reportažų iš Tarptautinės mokslo mugės renginių Kaune. Sukurkite savo viziją: mokslišką, linksmą ar net fantastinę!

Pasinaudokite mobiliuoju telefonu arba vaizdo kamera, sumontuokite ir patalpinkite savo reportažą youtube.com, Facebook ar kituose socialiniuose tinkluose, savo organizacijų interneto svetainėse.

Atsiųskite nuorodą į festivalio Facebook puslapį privačia žinute ar elektroniniu paštu: info@mokslofestivalis.eu.

Geriausius reportažus viešinsime mokslo festivalio interneto svetainėje ar Facebook puslapyje.

Reportažai priimami iki 2017 m. spalio mėn. 5 dienos. Mokslo festivalio žiuri išrinks geriausius darbus ir apdovanos jus vertingais prizais bei festivalio suvenyrais.

Tapkite festivalio ambasadoriais. Tegul jūsų sukurti reportažai sudomina dar didesnį būrį mokslo mėgėjų ir pakviečia juos į būsimus festivalio renginius!

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą