Festivalio naujienos

Dalyvaukite konkurse „Mano diena mokslo festivalyje” ir laimėkite vertingą prizą (0)

Kviečiame visus pasidalinti savo įspūdžiais lankantis Nacionalinio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2016 renginiuose. Nesvarbu, kur būtumėte – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Anykščiuose, Druskininkuose, Kaišiadoryse, Molėtuose, Palangoje, Šakiuose ar Vilkijoje – nufilmuokite ir parenkite kelių ar keliolikos minučių trukmės reportažą apie tai, ką matėte, išbandėte, sužinojote arba kas jus nustebino. Sukurkite savo viziją: mokslišką, linksmą ar net fantastinę!

Pasinaudokite mobiliuoju telefonu arba vaizdo kamera, sumontuokite ir patalpinkite savo reportažą youtube.com, Facebook ar kituose socialiniuose tinkluose, savo organizacijų interneto svetainėse.

Atsiųskite nuorodą į festivalio Facebook puslapį privačia žinute ar elektroniniu paštu: info@mokslofestivalis.eu. Geriausi reportažai atsidurs festivalio interneto svetainėje ar Facebook puslapyje.

Reportažai priimami iki 2016m. rugsėjo mėn. 30 dienos.

Mokslo festivalio žiuri išrinks geriausius darbus ir apdovanos jus vertingais prizais bei festivalio suvenyrais. Tapkite festivalio ambasadoriais. Tegul jūsų sukurti reportažai sudomina dar didesnį būrį mokslo mėgėjų ir pakviečia juos į būsimus festivalio renginius.

Komentarai

Parašykite šiam straipsniui komentarą